MIJA Cosmetics

Orientálna kozmetika na prírodnej báze

Čomu sa venujeme

Snažíme sa navrátiť kozmetiku bližšie k prírode, pretože čo je prirodzené, je krásne.

Starostlivosť o pleť

Výživa a zdravie pre Vašu pleť
Produkty

Prírodná kozmetika

Prírodná Orientálna kozmetika
Produkty

Wellness

Starostlivosť o pokožku, Relax, Vôňa
Produkty

MIJA - Prírodná orientálna kozmetika

MIJA, vznikla v roku 2012 a ako výhradný distribútor certifikovaného prípravku Egypt powder priniesla na trh originálny produkt s jedinečným zložením a dôrazom na nezávadné zloženie pod vlastnou značkou s názvom MIJA Powder.

Tento nezameniteľný púder si rýchlo získal obľubu a MIJA do svojho portfólia v krátkej dobe pridala ďalšie orientálne kozmetické produkty s prírodným zložením.

Príroda Vám lichotí

Veríme, že najväčšia krása je tá prírodná.
To, čo je pre telo prirodzené, je prirodzené aj pre krásu. Preto Vám s potešením prinášame unikátne kozmetické prípravky inšpirované exotikou orientu. S láskou a radosťou sa snažíme zabezpečiť prvotriednu kvalitu a vysokú úroveň všetkých produktov v našej ponuke.

Janka Valdman

Zakladateľka MIJA Ave
Rada by som sa s Vami podelila o moje skúsenosti prírodnou kozmetikou, ktorá mi prirástla k srdcu a sama ju už roky používam. 

Pomáha mi udržiavať moju pleť mladú a zdravú a narozdiel od prípravkov, ktoré som používala pred tým, prírodná kozmetika mi poskytuje pocit čistoty a ľahkosti.
Pozrite si naše produkty
Späť na začiatok
© Copyright 2022 Mija Ave
webstránku vytvoril 
uniqorn.online
Shopping cart0
Žiadne produkty v košíku!
Pokračovať v nákupe
0
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram