Vianočný balíček ESENCE

-MIJA powder
-Olejový parfum MUSK
-Voda z ruží

+ Prenosné púzdro na MIJA powder so zrkadielkom ZDARMA

49,00 €
Please select variants first

Balíček obsahuje:

Darček pre Vás: Prenosné púzdro na MIJA powder

Praktické prenosné púzdro, vhodné do kabelky. Aby ste mali svoj púder vždy poruke.

Hodnota Púzdra na MIJA powder: 10€

- Mija powder- 15 gramov
Líčenie Egyptskou hlinou má dlhú tradíciu a ostáva obľúbené až dodnes.Obľúbený mikrospokopický prášok Mija powder, obohatený o minerály zvýrazní Vašu krásu vďaka jedinečnému zloženiu.
Mija powder je pohladením pre Vašu pokožku, vhodný k aplikácii aj na citlivú či problematickú pleť.
Redukuje tvorbu akné a ukľudňuje. Po nanesení vytvára efekt prirodzeného opálenia a vďaka transparentnosti púdru sa výsledný odtieň po nanesení prispôsobuje typu pleti.

Hodnota Mija Powder: 21€

- Voda z ruží - 50ml

Čo môže byť pre pleť jemnejšie ako dotyk ruže?
Tonizačná voda, ktorá Vás prekvapí svojou jemnosťou.
Starostlivosť a čistenie pleti je veľmi dôležité. Voda z ruží dodá Vašej pleti potrebnú hydratáciu a výživu, ktorú si zaslúži. 

Hodnota Vody z ruží: 8€

- Olejový parfum MUSK - 15ml
Prenesieme Vás za hranice nášho sveta, do ríše vzácnych driev, orientalného korenia zamatových kvetín a vonných plodov z exotických stromov.

Máte vyskušané snaď všetky vône z našich parfumerií a stále hľadáte niečo nové, vynimočné a originálne,čo by Vás uchvátilo, nechajte sa pozvať do kráľovstvá pravých orientálných vôni, ktoré pre Vás dovážame zo Spojených Arabských Emirátov.

Zloženie: ľalia, oud, ruža, geranium, ovocné tóny, slivka, fialka, jasmín, drevité tóny, santalové drevo, pižmo. Čistá, hrejivá, mierne sladká vôňa koncentrovaného parfumového oleja, symbolizujúca ženskú čistotu.
Ženy sú vždy prirovnávané ku krásnym kvetinám, vo všetkých dobách boli múzami a inšpiráciou pre mnoho umelcov. Body Musk dotvára obraz nielen ženy, ale aj mladých dievčat. Zobrazuje všetku nehu a čistotu ženy, jej úprimnosť a zranitelnosť, ale zároveň aj trochu tajomstvá, ktoré sú prirodzenou ženskou súčasťou.

Hodnota Olejového Parfumu Body MUSK: 20€