Prírodné, ručne vyrábané mydlá

Pri toľkej exotike v našom portfóliu nechceme zabúdať na domáce unikáty.
Predstavte si rozmaznávanie Vašich zmyslov kúpeľom s ručne vyrábanými mydlami z výhradne prírodných ingrediencii. 

Unikátne mydlá z Hornej Nitry svojou kvalitou nezaostávajú za svetovými produktami. Ponúkame Vám hneď niekoľko rôznych možností. Stačí si vybrať. 

Vyberte si variant:

6,00 €



Mydlo s aktívnym uhlím a čajovníkom
- má vynikajúce čistiace schopnosti. Pre svoju schopnosť viazať na seba škodliviny, nečistoty a nadbytočný kožný maz. Hĺbkovo čistí pokožku a uvoľňuje upchaté pory. Zamedzuje tvorbe vyrážok a upokojuje podráždenú pokožku.


Nechtíkové mydlo - Vonkajšie použitie nechtíka je povestné účinkom na rany, ekzémy, plesne, kožné defekty. Vysoko cenené v boji proti akné a psoriáze.


Mydlo s kozím mliekom - Kozie mlieko sa používa od nepamäti pre jeho blahodárne účinky na pleť vďaka minerálom, vitamínom a proteínom ktoré obsahuje. Tuk obsiahnutý v mlieku pleť zvláčňuje a zabraňuje jej vysušovaniu a starnutiu. 


Peelingové mydlo - Peeling oslobodzuje póry od odumretých buniek a vyhladzuje štruktúru pleti.


Mydlo s kozím mliekom a levanduľou - Kozie mlieko sa používa od nepamäti pre jeho blahodárne účinky na pleť vďaka minerálom, vitamínom a proteínom ktoré obsahuje. Tuk obsiahnutý v mlieku pleť zvláčňuje a zabraňuje jej vysušovaniu a stárnutiu. V spojení s levanduľou má antidepresívne účinky a odbúrava stres.


Mydlo s rozmarínom a levanduľou - Pomáha na opuchnuté kľby, edémy, pomliaždeniny a reumatizmus. Upokojí svalové a nervové napätie.

Mohlo by Vás zaujímať: