MIJA je partnerom konferencie v Poprade

09.03.2020
Firma MIJA sa ako partner najnovšieho ročníka Celoslovenskej konferencie "INTERDISCIPLINÁRNA SPOLUPRÁCA" záčastnila tejto zaujímavej udalosti s medzinárodnou účasťou. Okrem pútavého programu s odborným obsahom sa mohli návštevníci, ale aj prednáčajúci zoznámiť s unikátnymi výrobkami značky MIJA. 

Záujemcom sme predstavili niektoré pripravované novinky, ktoré sa časom objavia aj v našom eshope a účastníkom sme spríjemnili čas medzi prednáškami príjemnou starostlivosťou o pleť. 

Ak sa zaujímate o novinky aj Vy, môžte sa prihlásiť k odberu na úvodnej stránke.

Ďakujeme PhDr. Zuzane Gavalierovej Predsedníčke Odbornej sekcie ambulantných sestier a pôrodných asisteniek SKSaPA a PhDr. Andrejke Ševčíkovej MPM za pozvanie na X. Celoslovenskú Odbornú Konferenciu v Poprade, kde sme sa ako partneri mohli zúčastniť a prezentovať prírodnú orientálnu kozmetiku MIJA. Verím, že počas týchto dvoch dní sme boli osviežením pre ambulantné sestry a pôrodné asistentky. Aj my, obohatené o nové informácie z prednášok sme si odniesli z konferencie nie len dobrú náladu, ale aj nové kontakty a spoznali sme veľa úžasných zdravotných sestier.

                                                                            Janka Valdman, riaditeľka spoločnosti MIJA

V galérii nižšie si môžete pozrieť fotky z akcie.