Dymové líčenie je stále IN

01.04.2020

Teraz balíček očného makeupu za výhodnú cenu!!!

 1.Riasenka 3D Fiber Mascara + Prírodný Curling. Magicky znásobí objem, neuveritľne predĺži riasy a navyše je vodeodolná. Rýchle a dokonalé líčenie.

2. Trvácne očné tiene v podmanivých, perleťových odtieňoch, ktoré charakterizujú vrstviteľné krytie a hladké roztieranie. Neusádzajú sa v záhyboch viečka. S očnými tieňmi dokážete vykúzliť sexi dymové líčenie a Vaše oči budú mať zaručene zmyselný vzhľad a Váš pohľad sa tak stane príťažlivý a neodolateľný.

3. Výrazná pigmentácia čiernej kajalovej ceruzky zvýrazňuje krásu očí a Váš pohľad sa vďaka nej stane nezabudnuteľným. Dlhotrvajúca a intezívna ceruzka odoláva slzám a je ideálna na vytvorenie dymového efektu. 

Pôvodná cena balíčku 28,50 € 

Teraz v zľave 19,50 € do vyčerpania zásob.                                  Očné tiene si môžte vybrať podľa vlastného výberu z                                                                                                                            dvoch druhov :   Balíček číslo 1          Balíček číslo 2

                                                                                                                                                         

Photo by freestocks.org from Pexels
Photo by freestocks.org from Pexels
Balíček číslo 1
Balíček číslo 1
Balíček číslo 2
Balíček číslo 2

Dymové Líčenie je stále najobľúbenejšie líčenie všetkých ženských celebrít. S dokonale tieňovanými očnými tieňmi a kajalovou ceruzkou, ktorá je ideálna na zvýraznenie kontúr horného aj dolného očného viečka a k tomu 3 D riasenkou viete upútať pohľadom a tak zaujať pozornosť všetkých okolo Vás. Práve teraz, keď máme väčšiu časť tváre zakrytú rúškou, Vaším komunikačným prostriedkom je práve Váš pohľad, ktorý prezrádza o vás takmer všetko. Chcete byť tajomná, chcete zažiariť, alebo chcete byť sexi?