Chcete ne sebe ničo zmeniť? Možno stačí len tak málo...

Orientálna parfuméria má celkom iné korene a tradície ako európska. Prenesieme vás za hranice nášho sveta, do ríše vzácnych driev, orientálneho korenia zamatových kvetín a vonných plodov z exotických stromov. Máte vyskúšané snáď všetky vône z našich parfumérii a stále hľadáte niečo nové, výnimočné a originálne, čo by vás uchvátilo, nechajte sa pozvať do kráľovstvá pravých orientálnych vôni, ktoré pre vás dovážame so Spojených Arabských Emirátov. V našej ponuke si nájdu zaľúbenie aj tí, ktorí dávajú prednosť sviežim tónom, kvetinovým či korenistým odtieňom vôni. Nechajte sa omámiť dávkou omamujúcej vône a tak sa prenesiete do ďalekého orientu. U nás je snívať dovolené. 


BODY MUSK - parfumový olej 

Zloženie: ľalia, oud, ruža, geranium, ovocné tóny, slivka, fialka, jazmín, drevité tóny, santalové drevo, pižmo.

Základným nosičom parfumových olejov je jojobový olej. 


BODY MUSK je čistá, hrejivá, mierne sladká vôňa koncentrovaného parfumového oleja, symbolizujúca ženskú čistotu. Ženy sú vždy prirovnávané ku krásnym kvetinám, vo všetkých dobách boli múzami a inšpiráciou pre mnoho umelcov. Body Musk dotvára obraz nielen ženy, ale aj mladých dievčat. Zobrazuje všetku nehu a čistotu ženy, jej úprimnosť a zraniteľnosť, ale zároveň aj trochu tajomstvá, ktoré sú prirodzenou ženskou súčasťou.

BODY MUSK - parfumový olej 15 ml

Cena : 20 eur 

Arabské parfumové oleje

Základným nosičom parfumových olejov je jojobový olej. 


WARD JURI- ruža, ľalia, pomaranč, fialka, pižmo, ambra 

FALEHA - ruža, agarové drevo, tonkové boby, pižmo 

KALIMAA - bergamot, ylang-ylang,hruška, karamel, pižmo, benzoin, vanilka, oud 

WARDARRAI - pomaranč, levanduľa, mäta, šalvia, ambra, ambroxan 

NAFISSA - bergamot, korenie, škorica, narcis, jazmín, ruža, labdanum, vanilka, pačuli, benzoin, pižmo 

BADIRA - ruža, zimolez, grapefruit, vanilka, pižmo, ambra

NOVINKY

Firma MIJA sa ako partner najnovšieho ročníka Celoslovenskej konferencie "INTERDISCIPLINÁRNA SPOLUPRÁCA" záčastnila tejto zaujímavej udalosti s medzinárodnou účasťou. Okrem pútavého programu s odborným obsahom sa mohli návštevníci, ale aj prednáčajúci zoznámiť s unikátnymi výrobkami značky MIJA.